Dzisiaj jest: 20 Marca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wtorek, 19 marzec 2019 17:07

Wiosna zbiera podpisy pod listami do PE

Partia Wiosna rozpoczęła akcję „Dodajmy Europie skrzydeł”. W Radomiu przedstawiciele radomskich struktur „Wiosny” rozpoczęli zbieranie podpisów pod listami do Parlamentu Europejskiego. Liderów poszczególnych list Wiosny, poznamy 23 marca.

Komentarz

Sekcja Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Radomiu na podstawie listów gończych i nakazów doprowadzenia poszukuje za zgwałcenia i kradzieże Tomasza Kosika. Za mężczyzną wydany został Europejski Nakaz Aresztowania przez Sąd Okręgowy w Radomiu.

Komentarz

wtorek, 19 marzec 2019 17:04

MOPS ostrzega przed oszustami

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu ostrzega przed fałszywymi pracownikami socjalnymi. MOPS informuje, że pracownicy socjalni zawsze muszą mieć przy sobie legitymację służbową i nigdy przychodząc do domów podopiecznych MOPS, nie proszą o pieniądze.

Komentarz

poniedziałek, 18 marzec 2019 17:54

PiS informuje o „Nowej Piątce PiS”

Prawo i Sprawiedliwości ruszyło w Polskę żeby informować Polaków o „Nowej Piątce PiS”, czyli – jak mówi premier Mateusz Morawiecki - wyborczych propozycjach dla dzieci, młodych i osób starszych. O „Nowej Piątce PiS” w Radomiu mówił między innymi wicewojewoda mazowiecki Artur Standowicz.

Komentarz

Rozpoczął się nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Wzorem lat ubiegłych będzie się on odbywał przy wsparciu systemu elektronicznego.

Komentarz

poniedziałek, 18 marzec 2019 17:51

Drogowcy zamknęli tunel na ul. Słowackiego

Tunel pod linią kolejową przy ulicy Słowackiego przechodzi do historii. Wykonawca śródmiejskiego odcinka trasy N-S, zamknął tunel ze względu na rozpoczęcie kolejnego etapu budowy trasy. Docelowo tunel zostanie zlikwidowany.

Komentarz

Prokuratura Okręgowa w Radomiu bada sprawę śmierci 3-letniej dziewczynki, która zmarła w środę 12 marca w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Tochtermana. Doniesienie do prokuratury złożył ojciec dziecka. Szpital zapewnia o pełnej współpracy z prokuraturą i o chęci wyjaśnienia okoliczności tej tragedii.

Komentarz

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji zamyka tunel pod linią kolejową przy ulicy Słowackiego. Zamknięcie ma związek z kolejnym etapem budowy śródmiejskiego odcinka trasy N-S.

Komentarz

piątek, 15 marzec 2019 17:02

Wodociągi czekają na trasę N-S

Dopiero w 2020 roku Wodociągi Miejskie w Radomiu rozpoczną wymianę sieci wodno-kanalizacyjnej na ulicy 25 Czerwca. Wymiana sieci rozpocznie się po zakończeniu budowy pierwszego odcinka trasy N-S.

piątek, 15 marzec 2019 17:00

Trwa budowa nowego Centrum Rehabilitacji

Centrum powstaje w dawnym pawilonie ginekologiczno-położniczym w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. Koszt inwestycji to ponad 45,5 miliona złotych. Prace mają się zakończyć w 2020 roku.

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej