Dzisiaj jest: 20 Marca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Wiadomości

Wiosna zbiera podpisy pod listami do PE

wtorek, 19 marzec 2019 17:07 Autor
Partia Wiosna rozpoczęła akcję „Dodajmy Europie skrzydeł”. W Radomiu przedstawiciele radomskich struktur „Wiosny” rozpoczęli zbieranie podpisów pod listami do Parlamentu Europejskiego. Liderów poszczególnych list Wiosny, poznamy 23 marca.

Komentarz

Forum Młodych PiS w Radomiu apeluje do radomskich posłów Platformy Obywatelskiej o potępienie przez nich mowy nienawiści, która – zdaniem Forum Młodych PiS – jest powszechna w środowisku PO i tak zwanej totalnej opozycji. Apel skierowany jest tylko do parlamentarzystów PO.

Komentarz

Sekcja Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Radomiu na podstawie listów gończych i nakazów doprowadzenia poszukuje za zgwałcenia i kradzieże Tomasza Kosika. Za mężczyzną wydany został Europejski Nakaz Aresztowania przez Sąd Okręgowy w Radomiu.

Komentarz

MOPS ostrzega przed oszustami

wtorek, 19 marzec 2019 17:04 Autor
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu ostrzega przed fałszywymi pracownikami socjalnymi. MOPS informuje, że pracownicy socjalni zawsze muszą mieć przy sobie legitymację służbową i nigdy przychodząc do domów podopiecznych MOPS, nie proszą o pieniądze.

Komentarz

PiS informuje o „Nowej Piątce PiS”

poniedziałek, 18 marzec 2019 17:54 Autor
Prawo i Sprawiedliwości ruszyło w Polskę żeby informować Polaków o „Nowej Piątce PiS”, czyli – jak mówi premier Mateusz Morawiecki - wyborczych propozycjach dla dzieci, młodych i osób starszych. O „Nowej Piątce PiS” w Radomiu mówił między innymi wicewojewoda mazowiecki Artur Standowicz.

Komentarz

„Prawdy nie da się zaaresztować. Ona zawsze wyjdzie na jaw” – powiedziała Anna Maria Białkowska, posłanka Platformy Obywatelskiej. Od poniedziałku w siedzibie PO można oglądać tablicę prezentującą „układ Kaczyńskiego”.

Komentarz

Rozpoczął się nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Wzorem lat ubiegłych będzie się on odbywał przy wsparciu systemu elektronicznego.

Komentarz

Drogowcy zamknęli tunel na ul. Słowackiego

poniedziałek, 18 marzec 2019 17:51 Autor
Tunel pod linią kolejową przy ulicy Słowackiego przechodzi do historii. Wykonawca śródmiejskiego odcinka trasy N-S, zamknął tunel ze względu na rozpoczęcie kolejnego etapu budowy trasy. Docelowo tunel zostanie zlikwidowany.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej