Dzisiaj jest: 23 Kwietnia 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

"Orzeł Biały - Nasza Duma" – konkurs rozstrzygnięty

piątek, 23 marzec 2018 20:20
Dział: Wiadomości
Autor  Jacek Sochaj

Blisko 150 prac z 50 szkół z regionu radomskiego przedstawiających Godło Rzeczypospolitej Polskiej, trafiło pod ocenę kapituły konkursu "Orzeł Biały - Nasza Duma". W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Małęczynie rozstrzygnięto etap regionalny.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 93 mln. zł na przebudowę Wojska Polskiego

  93 ml złotych dostanie Radom z budżetu państwa na przebudowę Alei Wojska Polskiego. To 80% wszystkich kosztów. To jednocześnie koniec sporu między władzami miasta, a radomskimi politykami PiS to, kto i w jakiej wysokości powinien finansować ten remont.

 • Plan ARP na Radom: 50 mln na inwestycje, 500 miejsc pracy

  Władze Agencji Rozwoju Przemysłu w towarzystwie parlamentarzystów PiS zapowiedziały dziś inwestycje w Radomiu. Będzie remont hali „Łucznika”, wykup gruntów pod inwestycje i budowa nowej hali. To wszystko ma dać nawet 500 miejsc pracy – deklarują politycy.

 • Atak na biura PiS w Lipsku. Policja wyjaśnia

  Nieustalony na razie sprawca oblał w Lipsku nieznaną substancją okno budynku, w którym mieszczą się się biura wicemarszałka Senatu Adama Bielana oraz posła Marka Suskiego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja.

 • Na radomski UT-H ruszy kierunek lekarski

  Decyzję o uruchomieniu w Radomiu studiów magisterskich na tym kierunku podpisał w poniedziałek minister Jarosław Gowin. To prawdopodobnie ostatnia uczelnia, jaka dostała taką zgodę, bo niebawem zostaną zaostrzone przepisy.

Częściowe zachmurzenie

18°C

Radom

Częściowe zachmurzenie

Wilgotność: 39%

Wiatr: 17.70 km/h

 • dziś

  Przewaga chmur 22°C 5°C

 • jutro

  Miejscowe opady 19°C 8°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej