Dzisiaj jest: 16 Stycznia 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Marceli, Włodzimierz, Bernard

Radomiak Radom rozpoczął przygotowania do wiosennej części rozgrywek II ligi. „Zieloni” trenowali na boisku przy ulicy Chałubińskiego.

Komentarz

Broń równo ze strefą spadkową

wtorek, 15 styczeń 2019 16:34 Autor
Nie wiedzie się tenisistom stołowym Broni Radom w rozgrywkach I ligi. Druga rundę radomianie rozpoczęli od porażki i ich przewaga nad strefą spadkową zmalała do zera.

Komentarz

Cerrad Czarni stoczyli z Indykpolem AZS Olsztyn zaciętą walkę. Radomiane prowadzili 2:1, ale mecz zakończył się dopiero po pięciu setach.

Komentarz

Dziurawa obrona Rosy

poniedziałek, 14 styczeń 2019 15:01 Autor
W meczu Rosy Radom znów pękła setka. Niestety, to rywal radomian przekroczył 100 punktów. Radomianie przegrali tak wysoko drugi mecz z rzędu.